--> podaj dalej   strona główna   ustaw jako startową   o startówce   kontakt


Strona ta powstała z myślą o tym by ułatwić Ci start w Internecie. Nie myślimy tu wyłącznie o początkujących internautach lecz także o tych, którzy wielokrotnie w ciągu dnia otwierają okno swojej przeglądarki. Chcemy ułatwić Ci pracę i poruszanie się po Internecie by poprzez zaledwie jedno kliknięcie przenieść Cię tam gdzie tylko sobie życzysz.

Nasz projekt jest dopiero w początkowej fazie rozwoju lecz chcemy go bardzo mocno rozbudować by każdy nasz użytkownik mógł stworzyć własną, odpowiednią dla siebie startówkę. Stopniowo będziemy starać się wprowadzać coraz to nowsze udogodnienia. Chcemy jednak budować tą stronę razem z Wami i dla Was więc mamy nadzieję, iż pomożecie nam w tym poprzez liczne uwagi i sugestie kierowane pod naszym adresem. Już dziś gorąco zachęcamy do odwiedzenia działu kontakt.

Mamy nadzieję, że nasz projekt choć w małym stopniu ułatwi i uprzyjemni Wam poruszanie się po wirtualnym świeci, że Internet przestanie już być wielkim nieogarnionym "czymś". Życzymy przyjaznych wiatrów przy żeglowaniu po światowej sieci.


Załoga startowka.pl
Copyright © 2007-2009 by startowka.pl