--> podaj dalej   strona główna   ustaw jako startową   o startówce   kontakt


Miło nam poinformować, że w związku z ciągłym wzrostem ilości użytkowników startówki podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu prac nad nową wersją naszej strony. Planujemy dodać szereg nowych opcji, które będą jeszcze bardziej usprawniać i umilać surfowanie po Internecie. Dodatkowo chcemy dodać możliwość budowania własnej, spersonalizowanej strony startowej z wieloma opcjami i elementami do własnego ustawienia. Pragniemy tak przebudować startówkę aby była dla Ciebie jeszcze bardziej przystępna, a korzystanie z niej sprawiało Ci jeszcze więcej radości.

Narazie jednak nie chcemy podawać zbyt wielu szczegółów. Ale przygotujcie się na więcej bo już wkrótce startówka zacznie się zmieniać. Już dziś czekamy na wszelkie uwagi i propozycje w jaki sposób możnaby ulepszyć naszą stronę.

Chcielibyśmy również dotrzeć do jak największej liczby internautów dlatego proponujemy abyście nasi drodzy czytelnicy wsparli nas w akcji "podaj dalej". Powiedzcie wszystkim swoim przyjaciołom oraz znajomym o startówce - niech każdy dowie się gdzie zaczyna się Internet...
Poniżej znajduje się mały formularz - poprzez jego wypełnienie adresem e-mail znajomego i swoim imieniem możecie w łatwy sposób przekazać informację o startówce. Dodatkowo proponujemy umieszczenie krótkiego opisu na gg "startowka.pl --> podaj dalej" dzięki któremu pozwolisz nam rozreklamować naszą stronę wśród jeszcze większej ilości internautów (jeśli na codzień stosujesz własne opisy gg możesz ustawić nasze hasło w opcji gdy zmienisz swój status na niedostępny).

Poniżej przedstawiamy wygląd naszego hasła w oknie gg oraz formularz pozwalający poinformować znajomych o startówce.

startowka.pl --> podaj dalej
Podaj adres znajomego

Wpisz swoje imięDziękujemy za wsparcie - to dla Ciebie się zmieniamy.


Załoga startowka.pl
Copyright © 2007-2009 by startowka.pl